İşveren Kullanım Kılavuzu

ÇALIŞMA PRENSİBİ

cvland, hiçbir iş ilanı yayınlamanıza gerek kalmadan, cvland’te hesap oluşturmuş gerçek adaylar arasında, yapay zeka desteği ile ücretsiz ve sınırsız arama yapabildiğiniz Dünya’nın ilk ve tek platformudur.

ÜYELİK VE ÜCRETLENDİRME

cvland’e üyelik ücretsizdir. Ayrıca işverenlerin adaylar arasında yaptığı aramalardan da ücret alınmaz. İşverenler yalnızca, adayların kişilik testi sonucu ile soyad, telefon, e-posta adresi ve referans bilgilerini görmek için kredi kullanırlar.

Kişilik testi sonucunu görmek 1 kredi ve diğer tüm bilgileri görmek 1 kredi ile ücretlendirilir.

IK PROFESYONELLERİ İÇİN ORTAK KULLANIM

İşveren hesabınızı, aynı kullanıcı adı ve parolayı kullanarak birden fazla IOS ve Android cihaza kurabilir ve adayları, takım liderinin daha sonra değerlendirilebilmesi için favorilerinize ekleyebilirsiniz.

GÖRÜŞME İSTEKLERİ

Üst düzey gizlilik isteyen bazı adaylar, bilgilerinin yalnızca kendi izinleri ile paylaşılması seçeneğini işaretlemiş olabilirler. Bu durumda ilgili adaya “Görüşme İsteği” göndererek bilgilerini görmeyi talep edebilirsiniz.
Gönderilen bir istek 12 saatten önce iptal edilemez. Cevapsız görüşme istekleriniz ise 5 gün sonunda otomatik olarak iptal edilir.
Reddedilen ya da iptal edilen görüşme isteklerinde, krediniz hesabınıza otomatik olarak iade edilmektedir.

KREDİLER

Kredilerinizi mobil uygulama içinden krediler sekmesine giderek uygulama marketinizden satın alabilir ya da Buraya Tıklayarak kredi kartınız ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.