Örnek Videolar

cvland'te; aday profilinize videonuzu ekleyerek, adaylar arasında ön plana çıkabilir, bu bölümdeki videoları izleyerek, videonuzun nasıl olması gerektiği ile ilgili fikir edinebilirsiniz.

ÖRNEK KONUŞMA METİNLERİ

Aşağıda, alfabetik sıralama ile farklı meslek gruplarına göre hazırlanmış örnek metinleri inceleyebilir, kendinize göre değiştirerek en az 5 en fazla 30 saniye uzunluğundaki videonuzu kaydedip uygulamaya yükleyebilirsiniz.

Çocuk Bakıcısı

Merhaba ben Zuhal. Lise mezunuyum. Üç yıl tek çocuklu bir ailenin yanında, daha sonra dört yıl iki çocuklu başka bir ailenin yanında bakıcı olarak çalıştım. İstanbul'da, çocuk bakImı ile ilgili çalışabileceğim yatılı ya da gündüzlü yeni iş tekliflerini değerlendirmek istiyorum.
Videoyu İzle

Hemşire

Merhaba, ben Dila. Selçuk Üniversitesi hemşirelik bölümü mezunuyum. 2 çocuk sahibiyim. Ankara Başkent hastanesi yeni doğan bölumünde 10 yıl görev yaptım. İş konusunda oldukça titizimdir. Hemşirelik ya da yaşlı bakımı ile ilgili iş tekliflerinizi bekliyorum.
Videoyu İzle

Garson

Merhaba ben Faruk. Lise mezunuyum. Evliyim, bir çocuğum var. Sigara kullanmıyorum. Garson olarak 10 yıllık iş tecrübesine sahibim. Müşterilerle ve çalışma arkadaşlarımla ilişkim oldukça iyidir. Yeni iş tekliflerini değerlendirmek istiyorum.
Videoyu İzle

Güvenlik Personeli

Merhaba ben Emrah. Endüstri meslek lisesi mezunuyum. Üç yıllık evliyim. Güvenlik personeli ya da şoför olarak çalışabileceğim iş tekliflerinizi bekliyorum.
Videoyu İzle

İthalat - İhracat Uzmanı

Merhaba ben Meltem. ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden 2013 yılında mezun oldum. Sonraki 1 yıl İngiltere’de dil kursuna gittim. Döndükten sonra kurumsal bir firmanın ihracat departmanında 5 yıl çalıştım. Firmanıza değer katabileceğim yeni iş tekliflerinizi bekliyorum.
Videoyu İzle

Model

Merhaba ben Deniz. Celal Bayar Üniversitesi’nde öğrenciyim. 1.72 boyunda ve 36 bedenim. Son bir yıldır modellik yapıyorum. Moda ve reklam çekimlerinizde modellik yapabilirim. Görüşmek üzere.
Videoyu İzle

Motorlu Kurye

Merhaba ben Ali. İzmir'de Karşıyaka bölgesinde, kendime ait motosikletimle iki yıldır moto kurye olarak çalışıyorum. Trafikte oldukça dikkatli bir sürücüyümdür. Ayrıca müşteri ilişkilerim iyidir. İş tekliflerinizi bekliyorum.
Videoyu İzle

Satış - Pazarlama Uzmanı

Merhaba ben İbrahim. 2017 senesinde, Bilgi Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, redüktör üreten bir firmanın satış departmanında üç yıl görev aldım. Bu süre içinde, şehir içi ve şehir dışı olmak üzere birçok firma ziyareti gerçekleştirdim. Seyahat etmeyi ve yeni insanlar tanımayı seviyorum. Kariyer hedeflerimi gerçekleştirebileceğim, kurumsal firmalardan gelecek iş tekliflerini değerlendirmek isterim. Teşekkürler.
Videoyu İzle

Stajyer

Merhaba ben Defne. Mersin Üniversitesi mimarlık fakültesi üçüncü sınıf öğrencisiyim. Sahada çalışabileceğim, ve kendimi geliştirebileceğim bir mimarlık firmasında, staj yapmak istiyorum. İşten kaçmam ve, verilen işi titizlikle yapmaya büyük özen gösteririm. Tekliflerinizi bekliyorum.
Videoyu İzle

Yönetici - Mühendis

Merhaba ben Ediz. Yıldız Teknik Üniversitesi, 1995 mezunuyum. Uzun yıllar, elektrik komponentleri üreten bir fabrikada, satış müdürlüğü yaptım. Kurumsal firmalardan gelecek, yönetici pozisyonundaki iş tekliflerini değerlendirmek isterim.
Videoyu İzle